Rejestracja konta FTP

Konta FTP w drukarni MATRIX

Nasza Drukarnia posiada serwer FTP, jest to zgodne polityką prywatności stosowaną w naszej Drukarni i Introligatorni. Zachowuje on pełną prywatność i uniemożliwia innym użytkownikom dostęp do wartości intelektualnych zawartych w przesłanych na nasz serwer plikach.

Drukarnia udostępnia Klientom indywidualne konta ftp.

Indywidualne konto FTP na serwerze Drukarni MATRIX

Po co jest potrzebny serwer FTP:

Kiedy zachodzi konieczność przesłania do drukarni dużych plików zwykła poczta internetowa staje się niewystarczająca. W tym celu stworzono File Transfer Protocol – FTP.

Szybciej i wygodniej prześlecie Państwo pliki poprzez protokół FTP.
Do łączenia się z naszym serwerem FTP zalecamy użycie klienta FTP.
Klienci FTP, oraz biblioteka Open SSL (czasami wymagana do prawidłowego działania klienta FTP) są dostępne do pobrania w zakładce POMOC.

Konta FTP na naszym serwerze mają charakter indywidualny i w pełni zabezpieczają przesłane pliki przed dostępem innych użytkowników.

Nadawane przez nas hasła do kont FTP są generowane przy pomocy profesjonalnego generatora haseł co daje pewność, że nie zostaną one powtórzone.

Ponadto duże pliki stanowiące załącznik do e-maila mogą zostać zakwalifikowane przez programy zabezpieczające przed wirusami oraz spamem jako „potencjalnie niebezpieczne” i w konsekwencji zablokowane

Zakładanie konta FTP

  • Wypełnić formularz rejestracyjny, do którego link jest dostępny poniże
  • Po wypełnieniu i zarejestrowaniu formularza administrator systemu stworzy dla Państwa indywidualne konto FTP, oraz nada indywidualny LOGIN i HASŁO
  • Dane do logowania (LOGIN i HASŁO) zostaną niezwłocznie przesłane na adres email podany przez Państwa podczas rejestracji

Formularz rejestracyjny konta FTP Drukarni – Introligatorni MATRIX

Shopping Cart