Kontakt

Kontakt do drukarni w Warszawie i Piasecznie

Kontakt z naszą drukarnią jest możliwy na wiele sposobów. Nasi pracownicy chętnie Was odwiedzą i dokonają prezentacji naszych możliwości w oparciu o wykonane przez nas prace. Chętnie dokonamy wyceny Waszych aktualnych prac, aby mogli Państwo skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty cenowej. Jeżeli wolą jednak Państwo odwiedzić nas w naszej siedzibie i na miejscu zapoznać się z naszymi dokonaniami serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Spotkaj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie, albo zapraszamy do naszej drukarni.

MATRIX Drukarnia offsetowa i introligatornia

ul. Czajewicza 19
05-500 Piaseczno
Kontakt telefoniczny
mobile +48 501 227 520
Otwarte Pn - Pt, w godz. 8:00 - 16:00
Kontakt Email: 

WAŻNA INFORMACJA

W związku z wejściem w życie z dniem 25-12-2014 r. Ustawy o prawach konsumentów (Dz. U. 2014 poz. 827) prosimy, aby osoby składające zapytania o wycenę za pośrednictwem darmowych skrzynek mailowych (np.: *@gmail.com, *@wp.pl, *@onet.pl, itp.) prosimy o umieszczanie w podpisie nazwy firmy. Brak informacji dla jakiego podmiotu ma być sporządzona wycena (konsument, przedsiębiorca) uniemożliwia prawidłowe wykonanie wyceny. Taki stan spowoduje znaczne wydłużenie okresu wykonywania wyceny

W składanych zapytaniach prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego - przyspiesza to kontakt w przypadku dodatkowych pytań, lub niejasności.

Shopping Cart