O nas

Drukarnia Warszawa i Piaseczno MATRIX - Prezentacja

Od początku działalności jesteśmy ukierunkowani na wysoką jakość druku, usług introligatorskich oraz zadowolenie Klientów. Udowadniamy, że druk wysokiej jakości może być tani. Na każdym etapie współpracy z naszymi Klientami jesteśmy w pełni zaangażowani w wykonanie zleconych nam prac począwszy od projektu poprzez jego realizację aż po dostawę, a niekiedy i dystrybucję. Klienci zawsze mogą liczyć z naszej strony na szerszą współpracę oraz wsparcia zarówno na etapie projektu jak też podczas jego realizacji.

Zapewniamy druk i oprawę najwyższej jakości

Drukarnia MATRIX to wysoki standard świadczonych usług

Oczekiwania oraz kreatywność naszych klientów powodują, że nasze działania muszą być bardzo elastyczne. Klienci zawsze mogą liczyć z naszej strony na szerszą współpracę oraz wsparcia zarówno na etapie projektu jak też podczas jego realizacji czyli druku czy oprawy.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla naszej kadry zarządzającej jak też  całej i załogi czynnikiem najważniejszym. Dlatego chętnie pomagamy klientom rozwiązać rozmaite problemy natury technicznej, wyszukamy nietypowy surowiec albo doradzimy jaki surowiec zastosować aby wizja klienta został spełniona.

Nasza załoga składa się ze specjalistów o wysokich kompetencjach oraz wykfalifikowanych pracowników dlatego możemy bez obaw spełnić każde oczekiwanie Klienta. Dlatego też w naszej drukarni nie boimy się wyzwań w postaci trudnych i bardzo oryginalnych projektów, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń które wymagają użycia różnych technik druku, nietypowych technologii oraz nietypowych surowców. W naszych działaniach dążymy do pełnej satysfakcji naszych Klientów i dlatego ciągle podnosimy jakość świadczonych usług w naszej drukarni. Wysiłki i starania jakie czynimy, aby zadowolić Klienta i oddać mu produkt najwyższej jakości często są nagradzane przez naszych Klientów słowami uznania czy podziękowania co daje nam dużą satysfakcję i mnóstwo powodów do zadowolenia. Poligrafia jest oprócz naszego zawodu również naszą pasją, dlatego staramy się modernizować park maszynowy i wprowadzać nowe innowacyjne rozwiązania w procesie produkcji. Poligrafię traktujemy jako rzemiosło dlatego jakość jest dla nas czynnikiem najważniejszym, nie uznajemy kompromisów które mogą spowodować obniżenie jakości produktu końcowego.

Dobro przyszłych pokoleń nie jest nam obojętne i dlatego nasza drukarna Warszawa i drukarnia Piaseczno w procesach produkcyjnych używają jedynie środków, które są przyjazne dla środowiska. Oprócz tego prowadzimy jednocześnie proekologiczną gospodarkę odpadami poprodukcyjnymi. Odpady poprodukcyjne w tym czyściwo nasączone farbami i preparatami myjącymi, zlewki są segregowane i przechowywane w bezpiecznych odpowiednich do tego celu pojemnikach. Odpady te nigdy nie są usuwane przez nas do pojemników z odpadami komunalnymi a są przekazywane do utylizacji specjalistycznym firmą z którymi mamy podpisane stałe umowy.

Wysoką jakość druku i obsługi klienta uzyskujemy poprzez:

  • dużą wiedzę teoretyczną popartą kilkudziesięcio letnią praktyką
  • zgranej i kompetentnej załodze złożonej z fachowców o dużych ambicjach
  • kształtowanie wśród pracowników odpowiedzialności za jakość na każdym stanowisku pracy oraz podwyższanie kwalifikacji pracowników poprzez szkolenia i instruktaże
  • usprawnianie organizacji pracy i stosowanie nowych, coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych
  • rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klientów odnośnie nowych rozwiązań technologicznych
  • zwiększanie zaufania Klientów do naszych działań i efektów naszej pracy
  • optymalizację i redukcję kosztów procesów produkcyjnych poprzez normalizację produkcji oraz działania zwiększające wydajność procesu produkcyjnego
  • stosowanie w procesie druku i w procesach introligatorskich norm jakościowych ISO

DRUK OFFSETOWY

Tani druk offsetowy w Warszawie

Nasza offsetowa drukarnia Warszawa i Piaseczno realozuje druk offsetowy od początku działalności. Druk offsetowy jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie. Dzięki zdobytemu ogromne doświadczeniu, które w połączeniu z inżynierską wiedzą poligraficzną kadry zarządzającej pozwala nam zachować najwyższą jakość produktów, szybki czas realizacji zleceń przy konkurencyjnych cenach. Posiadamy kilka maszyn offsetowych o zróżnicowanym formacie, dzięki czemu możemy wykonywać duże i małe nakłady.

Nasza drukarnia offsetowa oferuje tanie usługi druku w mieście Warszawa

Drukarnia Matrix posiada bardzo długie doświadczenie w branży poligraficznej. Rok 1990 to początek naszej działalności i przygody z poligrafią. Początkowo obszarem naszego działania był to druk offsetowy, przygotowalnia CTF z pracownią fotograficzną oraz własna  introligatornia. Posiadanie własnej introligatorni, zapewniało nam kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcji. Od 2005 roku realizujemy również druk cyfrowy.

W procesie druku offsetowego i w procesie druku cyfrowego oraz w procesie opraw introligatorskich takich jak np: oprawa twarda, oprawa broszurowa, czy oprawa kombinowana używamy wyłącznie surowców, klei, chemii najwyższej jakości renomowanych producentów. Wiemy bowiem, że tylko wysoka jakość użytych w procesie produkcyjnym komponentów i surowców da gwarancję, że finalny produkt będzie najwyższej jakości. Nasza drukarnia nie boi się wyzwań w postaci trudnych projektów poligraficznych i dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń które wymagają użycia różnych technik druku lub nietypowych surowców.

W naszej drukarni żywe są idee tradycyjnego i solidnego rzemiosła poligraficznego  na najwyższym poziomi. Obecnie to rzemiosło wspierane jest najnowszymi technologiami poligraficznymi, najnowszymi komponentami do druku i załogą złożoną z doświadczonych i wysokokwalifikowanych pracowników.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, kompetentna załoga, dobre umaszynowienie daje gwarancje terminowego wykonania nawet nietypowych zleceń. Dotyczy to zarówno druku offsetowego, jak i cyfrowego. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, personel o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu będą pracować z Klientem i dołożą wszelkich starań, aby produkt końcowy spełnił oczekiwanie Klienta.

3

INTROLIGATORNIA

Profesjonalna oprawa książek, katalogów, albumów, oprawa twarda publikacji

Introligatornia jest ważnym działem w drukarni. Nasza drukarnia posiada dobrze wyposażoną introligatornię jak też kompetentną i doświadczoną załogę. Dlatego wykonywane przez nas Państwa zlecenia zawsze są wykonywane z dużą starannością i zaangażowaniem. W naszej introligatorni oprócz opraw publikacji takich jak książki, katalogi, albumy wykonujemy opakowania oraz wszelkie prace z zakresu BTL i POS. Ponadto dzięki dobremu umaszynowieniu możemy usługowo wykonywać prace dla innych firm z branży poligraficznej.

Nasze prace otrzymały wiele nagród

Grand Prix za druk i oprawę

Nasza praca zdobyła Grand Prix. Duże doświadczenie i wiedza poligraficzna pozwoliły nam na realizację złożonego zlecenia. Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie. W roku 2006 w prestiżowym konkursie ART of PACKAGING Drukarnia MATRIX zaprojektowała i wykonała opakowanie - album, jest to w istocie teczka z nośnikiem CD i w swoich kieszeniach zawierała dwie drukowane publikacje. Nasza praca wygrała w kategorii otwartej zajmując pierwsze miejsce, a następnie została wybrana jako Najpiękniejsze Opakowanie Roku zdobywając GRAND PRIX.

Nagroda za wysoką jakość druku i oprawy

Nasza drukarnia została nagrodzona za wysoką jakość i staranność wykonania książek. Nie było to zaskoczenie bo wszystkie prace wykonujemy tak jakby miały brać udział w konkursie. Efektem współpracy z Fundacją Miska Ryżu jest druk i oprawa całej serii niezwykle oryginalnych, ręcznie robionych książek. Serię tą cechuje nie tylko niezwykła, nietypowa oprawa, ale też druk wnętrza książek który był wykonany na szarym papierze pakowym. Praca ta została doceniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w 45 Konkursie NAJPIĘKNIEJSZE KSIĄŻKI ROKU 2004

DRUK CYFROWY

Cyfrowa drukarnia Warszawa oferuje tani druk cyfrowy

Nasza cyfrowa drukarnia Warszawa realizacja druk w technice cyfrowej na urządzeniach wysokiej klasy, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość zamawianych przez Was prac przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Wydruki cyfrowe możemy wykonywać od formatu A-5 do formatu A3+. Druk realizujemy bezpośrednio z plików, które zostały przygotowane na komputerach PC, oraz Mac. Prace, które nie wymagają skomplikowanych procesów wykończeniowych realizujemy praktycznie "od ręki".

Shopping Cart