Pomoc

Drukarnia z Warszawy i Piaseczna oferuje pomoc

Pomoc dla Klientów jest dla nas rzeczą naturalną. Pomagamy Klientom już na etapie projektowania, aż po przesyłanie plików produkcyjnych do naszej drukarni. W celu ułatwienia Państwu przygotowania plików do druku oraz ich przesłania na nasz serwer FTP na tej stronie umieściliśmy kilka informacji mając nadzieję, że okażą się dla Państwa przydatne. Zamieszczamy też kilka porad jak właściwie przygotować pracę oraz pliki do druku. Ponadto znajdziecie tutaj Państwo kilka przydatnych programów do pobrania.

Drukarnia MATRIX pomaga Klientom od pierwszego kontaktu.

Serwer FTP przyspiesza druk pracy:

Nasza drukarnia przestrzega zasady prywatności, dlatego każdy klient otrzymuje indywidualne konto FTP. Taka forma zapewnia prywatność i uniemożliwia osobom niepowołanym wgląd w Państwa prace. Jest to ochrona Państwa wartości intelektualnych, jak też praw osób trzecich (np.: logotypy). Konto FTP zakładamy po rejestracji na naszej stronie (zakładka FTP). Można pobrać instrukcję w formacie pdf jak przesłać pliki do druku na serwer FTP Pobierz 

Druk wysokiej jakości to właściwie przygotowany plik. Jak to zrobić?

Aby Państwa druk był najwyższej jakości pliki produkcyjne muszą być odpowiednio przygotowane. Stąd można pobrać plik w formacie pdf z pomocnymi informacjami jak przygotować pracę do druku Pobierz 

Przesyłanie plików produkcyjnych do drukarni

Przesyłanie plików za pośrednictwem FTP (File Transfer Protokol) jest wygodniejsze niż za pośrednictwem protokołu HTTP (Hypertext Transfer Protocol). Większość systemów komputerowych nie posiada jednak wbudowanego klienta FTP dlatego trzeba zainstalować odpowiedni program. Jest wiele takich programów, my polecamy:

  • Total Commander w wersji shareware jest do pobrania na stronie producenta
  • FileZilla (Mac i Windows) jest do pobrania ze strony producenta
  • Biblioteka OpenSSL umożliwia szyfrowanie przesyłanych plików Państwa prac przeznaczonych do druku na serwer FTP. Bibliotekę można pobrać jako plik instalacyjny Pobierz , lub spakowany zip Pobierz 

Pliki pomocy zapisane są w formacie pdf. Do odczytu plików w formacie pdf trzeba zainstalować jeden z darmowych programów np: Adobe Reader, albo Foxit Reader.

 

h_001

DRUK OFFSETOWY

Tani druk offsetowy w Warszawie

Nasza offsetowa drukarnia Warszawa i Piaseczno realozuje druk offsetowy od początku działalności. Druk offsetowy jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie. Dzięki zdobytemu ogromne doświadczeniu, które w połączeniu z inżynierską wiedzą poligraficzną kadry zarządzającej pozwala nam zachować najwyższą jakość produktów, szybki czas realizacji zleceń przy konkurencyjnych cenach. Posiadamy kilka maszyn offsetowych o zróżnicowanym formacie, dzięki czemu możemy wykonywać duże i małe nakłady.

Nasza drukarnia offsetowa oferuje tanie usługi druku w mieście Warszawa

Drukarnia Matrix posiada bardzo długie doświadczenie w branży poligraficznej. Rok 1990 to początek naszej działalności i przygody z poligrafią. Początkowo obszarem naszego działania był to druk offsetowy, przygotowalnia CTF z pracownią fotograficzną oraz własna  introligatornia. Posiadanie własnej introligatorni, zapewniało nam kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcji. Od 2005 roku realizujemy również druk cyfrowy.

W procesie druku offsetowego i w procesie druku cyfrowego oraz w procesie opraw introligatorskich takich jak np: oprawa twarda, oprawa broszurowa, czy oprawa kombinowana używamy wyłącznie surowców, klei, chemii najwyższej jakości renomowanych producentów. Wiemy bowiem, że tylko wysoka jakość użytych w procesie produkcyjnym komponentów i surowców da gwarancję, że finalny produkt będzie najwyższej jakości. Nasza drukarnia nie boi się wyzwań w postaci trudnych projektów poligraficznych i dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń które wymagają użycia różnych technik druku lub nietypowych surowców.

W naszej drukarni żywe są idee tradycyjnego i solidnego rzemiosła poligraficznego  na najwyższym poziomi. Obecnie to rzemiosło wspierane jest najnowszymi technologiami poligraficznymi, najnowszymi komponentami do druku i załogą złożoną z doświadczonych i wysokokwalifikowanych pracowników.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, kompetentna załoga, dobre umaszynowienie daje gwarancje terminowego wykonania nawet nietypowych zleceń. Dotyczy to zarówno druku offsetowego, jak i cyfrowego. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, personel o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu będą pracować z Klientem i dołożą wszelkich starań, aby produkt końcowy spełnił oczekiwanie Klienta.

3

INTROLIGATORNIA

Profesjonalna oprawa książek, katalogów, albumów, oprawa twarda publikacji

Introligatornia jest ważnym działem w drukarni. Nasza drukarnia posiada dobrze wyposażoną introligatornię jak też kompetentną i doświadczoną załogę. Dlatego wykonywane przez nas Państwa zlecenia zawsze są wykonywane z dużą starannością i zaangażowaniem. W naszej introligatorni oprócz opraw publikacji takich jak książki, katalogi, albumy wykonujemy opakowania oraz wszelkie prace z zakresu BTL i POS. Ponadto dzięki dobremu umaszynowieniu możemy usługowo wykonywać prace dla innych firm z branży poligraficznej.

Nasze prace otrzymały wiele nagród

Grand Prix za druk i oprawę

Nasza praca zdobyła Grand Prix. Duże doświadczenie i wiedza poligraficzna pozwoliły nam na realizację złożonego zlecenia. Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie. W roku 2006 w prestiżowym konkursie ART of PACKAGING Drukarnia MATRIX zaprojektowała i wykonała opakowanie - album, jest to w istocie teczka z nośnikiem CD i w swoich kieszeniach zawierała dwie drukowane publikacje. Nasza praca wygrała w kategorii otwartej zajmując pierwsze miejsce, a następnie została wybrana jako Najpiękniejsze Opakowanie Roku zdobywając GRAND PRIX.

Nagroda za wysoką jakość druku i oprawy

Nasza drukarnia została nagrodzona za wysoką jakość i staranność wykonania książek. Nie było to zaskoczenie bo wszystkie prace wykonujemy tak jakby miały brać udział w konkursie. Efektem współpracy z Fundacją Miska Ryżu jest druk i oprawa całej serii niezwykle oryginalnych, ręcznie robionych książek. Serię tą cechuje nie tylko niezwykła, nietypowa oprawa, ale też druk wnętrza książek który był wykonany na szarym papierze pakowym. Praca ta została doceniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w 45 Konkursie NAJPIĘKNIEJSZE KSIĄŻKI ROKU 2004

DRUK CYFROWY

Cyfrowa drukarnia Warszawa oferuje tani druk cyfrowy

Nasza cyfrowa drukarnia Warszawa realizacja druk w technice cyfrowej na urządzeniach wysokiej klasy, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość zamawianych przez Was prac przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Wydruki cyfrowe możemy wykonywać od formatu A-5 do formatu A3+. Druk realizujemy bezpośrednio z plików, które zostały przygotowane na komputerach PC, oraz Mac. Prace, które nie wymagają skomplikowanych procesów wykończeniowych realizujemy praktycznie "od ręki".

Shopping Cart