Obsługa Klienta - Drukarnia MATRIX

Obsługa Klienta w naszej drukarni zawsze jest na najwyższym poziomie. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc z naszej strony i profesjonalne wsparcie. Każdy nasz Klient ma swojego Opiekuna - pracownika z ramienia Drukarni. Pracownicy ci sprawują nadzór nad realizacją pracy Klienta począwszy od wyceny i przedstawieniu oferty a skończywszy na dostawie lub nawet dystrybucji. Zawsze stosowaliśmy politykę prokliencką i jesteśmy pewni , że najważniejsza jest aktywna współpraca pracownika Drukarni z Klientem. Obsługa Klienta w naszej drukarni jest na najwyższym poziomie.

Nietypowe projekty - Podejmiemy wyzwanie

Nasza Drukarnia łączy kreacje z rzemiosłem drukarskim oraz najnowszą technologią poligraficzną realizując projekty i wizje Klientów. W naszej drukarni stosujemy politykę prokliencką ponieważ ważne jest dla nas właściwe podejście do Klienta. Dzięki temu, że nasi Klienci posiadają indywidualnych opiekunów z ramienia Drukarni Matrix zawsze mogą mieć informacje o postępach w realizacji zlecenia.

Obsługa Klienta przez Opiekuna Drukarni MATRIX - Idea, projekt, realizacja

Wizja klienta - nietypowy projekt
Często się zdarza, że Klient przedstawia swoją wizję w formie makiety, a niekiedy szkicu. Realizacja takich projektów nie jest sprawą łatwą ponieważ ze szkicu nie wynikają oczekiwania Klienta. Dlatego przy realizacji tego typu trudnych i nietypowych projektów poligraficznych  staramy się zaproponować Klientowi rozwiązanie, które będzie najlepsze zarówno pod względem ekonomicznym jak też zapewni właściwy efekt końcowy pracy.
Grafik pracuje razem z klientem

Na tym etapie projektu nasz grafik może pracować bezpośrednio z Klientem i doradzać najlepsze rozwiązania, jakie możemy zaproponować w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Na tym etapie grafik przy wsparciu technologa pomoże wybrać odpowiedni surowiec, zaproponuje technikę druku, zaproponuje technikę uszlachetnienia pracy aby klient mógł wybrać najlepsze dla Niego rozwiązanie. Ponadto na tym etapie zostaną zaproponowane techniki wykończenia pracy.

Wysoka jakość druku
Jakość drukowanych przez nas prac ma dla nas bardzo duże znaczenie - dotyczy to zarówno prac drukowanych w technice offsetowej jak też prac drukowanych w technice cyfrowe - dlatego podczas procesu druku dbamy o dokładne odwzorowanie kolorów i ich zgodność ze wzorcem kolorystycznym oraz oczekiwaniami klienta. Podczas druku offsetowego Klient ma możliwość akceptowania kolorów "na maszynie".
Introligatornia - kontrola jakości

Jakość wykonywanych procesów w introligatorni decyduje o jakości końcowej całego produktu poligraficznego. Dlatego w toku prac introligatorskich zarówno nasza kadra zarządzająca jak i poszczególni pracownicy sprawuje bez przerwy nadzór nad wykonywanymi operacjami technologicznymi.

Terminowa realizacja zleceń

Druk "na czas" to kolejny nasz priorytet. Aby wywiązać się z zadań i terminów uzgodnionych z Klientem zawsze odpowiednio wcześniej planujemy produkcję zarówno samego procesu druku jak procesów introligatorskich. Dodatkowym atutem jest duże poczucie odpowiedzialności odpowiedzialność naszej załogi, takie podejście pozwala nam wykonać każde zlecenie na umówiony termin.

Koniec zlecenia. Odbiór towaru lub dostawa do Klienta - "na czas"

Klient w naszej drukarni może odebrać gotowy produkt praktycznie o dowolnej porze. Drukarnia standardowo pracuje w godzinach 7:00 do 15:00, ale po ustaleniu nietypowej godziny odbioru, albo nietypowego dnia np.: niedziela (zdarza się, kiedy Klient jedzie na targi i chce zabrać po drodze materiały reklamowe) jest to jak najbardziej możliwe po wcześniejszym ustaleniu. Wysyłka do Klienta jest najczęściej realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej, jednak aby mieć pewność, że dostawa do Klienta będzie "na czas" zapewniamy transport własny.

DRUK OFFSETOWY

Tani druk offsetowy w Warszawie

Nasza offsetowa drukarnia Warszawa i Piaseczno realozuje druk offsetowy od początku działalności. Druk offsetowy jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie. Dzięki zdobytemu ogromne doświadczeniu, które w połączeniu z inżynierską wiedzą poligraficzną kadry zarządzającej pozwala nam zachować najwyższą jakość produktów, szybki czas realizacji zleceń przy konkurencyjnych cenach. Posiadamy kilka maszyn offsetowych o zróżnicowanym formacie, dzięki czemu możemy wykonywać duże i małe nakłady.

Nasza drukarnia offsetowa oferuje tanie usługi druku w mieście Warszawa

Drukarnia Matrix posiada bardzo długie doświadczenie w branży poligraficznej. Rok 1990 to początek naszej działalności i przygody z poligrafią. Początkowo obszarem naszego działania był to druk offsetowy, przygotowalnia CTF z pracownią fotograficzną oraz własna  introligatornia. Posiadanie własnej introligatorni, zapewniało nam kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcji. Od 2005 roku realizujemy również druk cyfrowy.

W procesie druku offsetowego i w procesie druku cyfrowego oraz w procesie opraw introligatorskich takich jak np: oprawa twarda, oprawa broszurowa, czy oprawa kombinowana używamy wyłącznie surowców, klei, chemii najwyższej jakości renomowanych producentów. Wiemy bowiem, że tylko wysoka jakość użytych w procesie produkcyjnym komponentów i surowców da gwarancję, że finalny produkt będzie najwyższej jakości. Nasza drukarnia nie boi się wyzwań w postaci trudnych projektów poligraficznych i dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń które wymagają użycia różnych technik druku lub nietypowych surowców.

W naszej drukarni żywe są idee tradycyjnego i solidnego rzemiosła poligraficznego  na najwyższym poziomi. Obecnie to rzemiosło wspierane jest najnowszymi technologiami poligraficznymi, najnowszymi komponentami do druku i załogą złożoną z doświadczonych i wysokokwalifikowanych pracowników.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, kompetentna załoga, dobre umaszynowienie daje gwarancje terminowego wykonania nawet nietypowych zleceń. Dotyczy to zarówno druku offsetowego, jak i cyfrowego. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, personel o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu będą pracować z Klientem i dołożą wszelkich starań, aby produkt końcowy spełnił oczekiwanie Klienta.

3

INTROLIGATORNIA

Profesjonalna oprawa książek, katalogów, albumów, oprawa twarda publikacji

Introligatornia jest ważnym działem w drukarni. Nasza drukarnia posiada dobrze wyposażoną introligatornię jak też kompetentną i doświadczoną załogę. Dlatego wykonywane przez nas Państwa zlecenia zawsze są wykonywane z dużą starannością i zaangażowaniem. W naszej introligatorni oprócz opraw publikacji takich jak książki, katalogi, albumy wykonujemy opakowania oraz wszelkie prace z zakresu BTL i POS. Ponadto dzięki dobremu umaszynowieniu możemy usługowo wykonywać prace dla innych firm z branży poligraficznej.

Nasze prace otrzymały wiele nagród

Grand Prix za druk i oprawę

Nasza praca zdobyła Grand Prix. Duże doświadczenie i wiedza poligraficzna pozwoliły nam na realizację złożonego zlecenia. Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie. W roku 2006 w prestiżowym konkursie ART of PACKAGING Drukarnia MATRIX zaprojektowała i wykonała opakowanie - album, jest to w istocie teczka z nośnikiem CD i w swoich kieszeniach zawierała dwie drukowane publikacje. Nasza praca wygrała w kategorii otwartej zajmując pierwsze miejsce, a następnie została wybrana jako Najpiękniejsze Opakowanie Roku zdobywając GRAND PRIX.

Nagroda za wysoką jakość druku i oprawy

Nasza drukarnia została nagrodzona za wysoką jakość i staranność wykonania książek. Nie było to zaskoczenie bo wszystkie prace wykonujemy tak jakby miały brać udział w konkursie. Efektem współpracy z Fundacją Miska Ryżu jest druk i oprawa całej serii niezwykle oryginalnych, ręcznie robionych książek. Serię tą cechuje nie tylko niezwykła, nietypowa oprawa, ale też druk wnętrza książek który był wykonany na szarym papierze pakowym. Praca ta została doceniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w 45 Konkursie NAJPIĘKNIEJSZE KSIĄŻKI ROKU 2004

DRUK CYFROWY

Cyfrowa drukarnia Warszawa oferuje tani druk cyfrowy

Nasza cyfrowa drukarnia Warszawa realizacja druk w technice cyfrowej na urządzeniach wysokiej klasy, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość zamawianych przez Was prac przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Wydruki cyfrowe możemy wykonywać od formatu A-5 do formatu A3+. Druk realizujemy bezpośrednio z plików, które zostały przygotowane na komputerach PC, oraz Mac. Prace, które nie wymagają skomplikowanych procesów wykończeniowych realizujemy praktycznie "od ręki".

Shopping Cart