Oferta

Drukarnia Warszawa i Piaseczno MATRIX - oferta na druk

Nasza oferta na druk i oprawę jest bogata i różnorodna. Nasze duże doświadczenie w różnych realizacjach poligraficznych sprawia jest gwarancją najwyższej jakości wykonywanych prac. Dzięki doświadczeniu i dużej praktyce jesteśmy w stanie wykonać każdy przedstawiony nam projekt według Państwa życzeń i preferencji. W przypadku nietypowych i skomplikowanych projektów służymy doradztwem technicznym, aby można było osiągnąć najlepszy efekt przy jak najmniejszych nakładach. W naszej drukarni łączymy niską cenę, wysoką jakość i szybki czas realizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych usług na druk i oprawę.

Drukarnia Warszawa i Piaseczno - MATRIX wykonuje druk w technice offsetowy. Druk ten realizujemy na maszynach  arkuszowych. Offsetowy druk arkuszowy realizujemy na wielokolorowych maszynach obsługiwanych przez doświadczonych operatorów, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość druku. Posiadane przez nas maszyny są nowoczesne dzięki czemu zapewniają dużą szybkość druku, co w konsekwencji skraca czas potrzebny na realizację zlecenia.

Oprócz druku offsetowego jaki wykonujemy Cyfrowa drukarnia Warszawa - MATRIX wykonuje druk w technice cyfrowej. Technika druku cyfrowego umożliwia uzyskanie bardzo dobrej jakości wydruków.  Nasze nowoczesne maszyny do druku cyfrowego oprócz wysokiej jakości wydruków zapewniają też krótki czas realizacji zlecenia dzięki dużej szybkości. Największą zaletą druku cyfrowego jest możliwość wykonywania niewielkich nakładów nawet już od jednej sztuki.

Dużym atutem naszej drukarni jest posiadanie własnej introligatorni o szerokich możliwościach produkcyjnych, w introligatorni oprócz typowych opraw jak oprawa twarda, oprawa broszurowa, oprawa zeszytowa, czy też inne rodzaje opraw  wykonujemy również prace nietypowe i takie o dużym stopniu trudności. Niejednokrotnie już pokazaliśmy, że oprócz wysokiej jakości druku robimy równie wysokiej jakości oprawę oraz prace wykończeniowe.

Kolejnym atutem naszej drukarni jest posiadanie własnej pracowni graficznej w której pracują kreatywni i doświadczeni graficy. W naszej pracowni graficznej realizujemy skład i łamanie tekstu, opracowujemy i obrabiamy cyfrowo  materiały graficzne do rozmaitych publikacji. Skład publikacji i innych druków robimy w oparciu o wytyczne klientów lub przy ich uczestnictwie, co jest praktykowane podczas realizacji trudnych projektów graficznych, lub nietypowych zleceń.

DRUK OFFSETOWY

Tani druk offsetowy w Warszawie

Nasza offsetowa drukarnia Warszawa i Piaseczno realozuje druk offsetowy od początku działalności. Druk offsetowy jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie. Dzięki zdobytemu ogromne doświadczeniu, które w połączeniu z inżynierską wiedzą poligraficzną kadry zarządzającej pozwala nam zachować najwyższą jakość produktów, szybki czas realizacji zleceń przy konkurencyjnych cenach. Posiadamy kilka maszyn offsetowych o zróżnicowanym formacie, dzięki czemu możemy wykonywać duże i małe nakłady.

Nasza drukarnia offsetowa oferuje tanie usługi druku w mieście Warszawa

Drukarnia Matrix posiada bardzo długie doświadczenie w branży poligraficznej. Rok 1990 to początek naszej działalności i przygody z poligrafią. Początkowo obszarem naszego działania był to druk offsetowy, przygotowalnia CTF z pracownią fotograficzną oraz własna  introligatornia. Posiadanie własnej introligatorni, zapewniało nam kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcji. Od 2005 roku realizujemy również druk cyfrowy.

W procesie druku offsetowego i w procesie druku cyfrowego oraz w procesie opraw introligatorskich takich jak np: oprawa twarda, oprawa broszurowa, czy oprawa kombinowana używamy wyłącznie surowców, klei, chemii najwyższej jakości renomowanych producentów. Wiemy bowiem, że tylko wysoka jakość użytych w procesie produkcyjnym komponentów i surowców da gwarancję, że finalny produkt będzie najwyższej jakości. Nasza drukarnia nie boi się wyzwań w postaci trudnych projektów poligraficznych i dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń które wymagają użycia różnych technik druku lub nietypowych surowców.

W naszej drukarni żywe są idee tradycyjnego i solidnego rzemiosła poligraficznego  na najwyższym poziomi. Obecnie to rzemiosło wspierane jest najnowszymi technologiami poligraficznymi, najnowszymi komponentami do druku i załogą złożoną z doświadczonych i wysokokwalifikowanych pracowników.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, kompetentna załoga, dobre umaszynowienie daje gwarancje terminowego wykonania nawet nietypowych zleceń. Dotyczy to zarówno druku offsetowego, jak i cyfrowego. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, personel o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu będą pracować z Klientem i dołożą wszelkich starań, aby produkt końcowy spełnił oczekiwanie Klienta.

3

INTROLIGATORNIA

Profesjonalna oprawa książek, katalogów, albumów, oprawa twarda publikacji

Introligatornia jest ważnym działem w drukarni. Nasza drukarnia posiada dobrze wyposażoną introligatornię jak też kompetentną i doświadczoną załogę. Dlatego wykonywane przez nas Państwa zlecenia zawsze są wykonywane z dużą starannością i zaangażowaniem. W naszej introligatorni oprócz opraw publikacji takich jak książki, katalogi, albumy wykonujemy opakowania oraz wszelkie prace z zakresu BTL i POS. Ponadto dzięki dobremu umaszynowieniu możemy usługowo wykonywać prace dla innych firm z branży poligraficznej.

Nasze prace otrzymały wiele nagród

Grand Prix za druk i oprawę

Nasza praca zdobyła Grand Prix. Duże doświadczenie i wiedza poligraficzna pozwoliły nam na realizację złożonego zlecenia. Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie. W roku 2006 w prestiżowym konkursie ART of PACKAGING Drukarnia MATRIX zaprojektowała i wykonała opakowanie - album, jest to w istocie teczka z nośnikiem CD i w swoich kieszeniach zawierała dwie drukowane publikacje. Nasza praca wygrała w kategorii otwartej zajmując pierwsze miejsce, a następnie została wybrana jako Najpiękniejsze Opakowanie Roku zdobywając GRAND PRIX.

Nagroda za wysoką jakość druku i oprawy

Nasza drukarnia została nagrodzona za wysoką jakość i staranność wykonania książek. Nie było to zaskoczenie bo wszystkie prace wykonujemy tak jakby miały brać udział w konkursie. Efektem współpracy z Fundacją Miska Ryżu jest druk i oprawa całej serii niezwykle oryginalnych, ręcznie robionych książek. Serię tą cechuje nie tylko niezwykła, nietypowa oprawa, ale też druk wnętrza książek który był wykonany na szarym papierze pakowym. Praca ta została doceniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w 45 Konkursie NAJPIĘKNIEJSZE KSIĄŻKI ROKU 2004

DRUK CYFROWY

Cyfrowa drukarnia Warszawa oferuje tani druk cyfrowy

Nasza cyfrowa drukarnia Warszawa realizacja druk w technice cyfrowej na urządzeniach wysokiej klasy, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość zamawianych przez Was prac przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Wydruki cyfrowe możemy wykonywać od formatu A-5 do formatu A3+. Druk realizujemy bezpośrednio z plików, które zostały przygotowane na komputerach PC, oraz Mac. Prace, które nie wymagają skomplikowanych procesów wykończeniowych realizujemy praktycznie "od ręki".

Shopping Cart